Aurreko urteetako palmaresa

2017

  • Erpainiako erlojupeko Txapelketa → Lourdes Oyarbide
  • Espainiako Kopa → Mavi García
  • Errepideko Txapelketa Panamerikarra → Paola Muñoz
  • Namibiako errepideko Txapelketa → Vera Adrian
  • Namibiako erlojupeko Txapelketa → Vera Adrian
  • Txileko errepideko Txapelketa → Paola Muñoz
  • Trofeo Villa de Noja (Espainiako Kopa) → Paola Muñoz
  • Aiztondo Sari Nagusia (Espainiako Kopa) → Lorena Llamas
  • Gran Premio Ciudad de Alcobendas (Espainiako Kopa) → Lourdes Oyarbide
  • Gran Premio Costa Blanca (Espainiako Kopa) → Lourdes Oyarbide
  • Trofeo Ciudad de Caspe (Espainiako Kopa) → Miho Yoshikawa
  • Trofeo Gobierno de La Rioja (Espainiako Kopa) → Mavi García
  • Trofeo Ría de Marín (Espainiako Kopa) → Lierni Lekuona
  • Tolosa (Euskaldun) → Lourdes Oyarbide
  • Sopela (Euskaldun) → Lourdes Oyarbide

2016

  • Espainiako errepideko Txapelketa → Mavi García
  • Maurizioko errepideko Txapelketa → Kim Le Court
  • Burgoseko Itzulia eta GP Muniadona (Espainiako Kopa) → Mavi García
  • Trofeo Villa de Noja (Espainiako Kopa)→ Mavi García
  • Trofeo Gobierno de La Rioja (Espainiako Kopa) → Mavi García
  • Villabona-Zizurkil Sari Nagusia (Espainiako Kopa) → Mavi García
  • Trofeo Ría de Marín (Espainiako Kopa) → Mavi García
  • Alacant-Murtzia Txallengea eta GP Bicicosta → Lourdes Oyarbide

2015

  • Adygeyako Tourreko 2. etapa→ Elena Utrobina
  • Espainiako Kopa azpi-23 → Lourdes Oyarbide
  • Euskadiko errepideko Txapelketa → Lourdes Oyarbide
  • Euskadiko erlojupeko Txapelketa → Lourdes Oyarbide
  • Valle de Mena (Espainiako Kopa) → Yulia Ilinykh
  • Zalla (Euskaldun) → Mavi García
  • Ozaeta (Euskaldun) → Yulia Ilinykh
  • Matiena-Abadiño (Euskaldun) → Yulia Ilinykh
  • Tafalla (Euskaldun) → Anna Ramírez
  • Larrabasterra (Euskaldun) → Anna Ramírez

2014

  • Espainiako errepideko Txapelketa → Anna Ramirez
  • Espainiako erlojupeko Txapelketa → Leire Olaberria
  • Hungariako erlojupeko Txapelketa → Veronika Kormos
  • GP Maykop (1.2 UCI) → Yulia Ilinykh
  • San Luiseko Tourreko 2. etapa (2.2 UCI) → Clemilda Fernandes
  • Gipuzkoako Itzuliaren prologoa, 2. etapa eta sailkapen orokorra → Leire Olaberria
  • Euskadiko erlojupeko Txapelketa → Lourdes Oyarbide
  • Euskadiko errepideko Txapelketa azpi-23 → Lierni Lekuona
  • Iurreta (Euskaldun) → Anna Ramirez
  • Ozaeta (Euskaldun) → Anna Ramirez
  • Tafalla (Euskaldun) → Leire Olaberria
  • Komló → Veronika Kormos
  • Desafío Padre José de Anchieta → Clemilda Fernandes

2013

  • Espainiako errepideko Txapelketa → Ane Santesteban
  • Espainiako erlojupeko Txapelketa → Anna Sanchis

2012

  • Espainiako errepideko Txapelketa → Anna Sanchis
  • Espainiako erlojupeko Txapelketa → Anna Sanchis
  • Txileko errepideko Txapelketa → Paola Muñoz

2011

  • Giro Donneko 2. etapa → Shara Gillow
  • Esloveniako errepideko txapelketa → Polona Batagelj

2010

  • Esloveniako errepideko txapelketa → Polona Batagelj

2007

  • Emakumeen Birako 5. etapa→ Gema Pascual
  • Frantziako La Route lasterketako 2.etapa → Aran Azpiroz

2005

  • Trophée d’Or lasterketako 2. etapako 2. sektorea eta sailkapen orokorra → Joane Somarriba

2004

  • Durango-Durango Emakumeen Saria → Joane Somarriba
  • Emakumeen Birako 2.en etapa eta 3.en etapako 1 eta 2 sektoreak + sailkapen orokorra  → Joane Somarriba